TCG Kınalıada, liman ziyaretlerine devam ediyor

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), TCG Kınalıada'nın, 17-19 Mayıs tarihleri arasında Jakarta/Endonezya Limanı’nı ziyaret ettiğini bildirdi.

Başkan Özer: Hedefimiz Esenyurt’u sporun ve sanatın başkenti yapmak

Esenyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer, hedeflerinin daha fazla dünya şampiyonu çıkararak, Esenyurt’u sporun ve sanatın başkenti yapmak olduğunu ifade etti.

Al-Sadaf Porselen üretime başladı

Al-Sadaf Porselen şirketinin Kerkük'teki fabrikasında, üretim başladı.

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ’dan Anıtkabir’e ziyaret

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Anıtkabir’i ziyaret etti.

Eskişehir'de “Gençlik ve Spor Sokak Şenliği” düzenlendi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Gençlik ve Spor Sokak Şenliği düzenlendi.

Scholz: Fransa ve Almanya Gürcistan'daki durumdan derin kaygı duyuyor

Berlin, 19 Mayıs (Hibya) - Almanya Başbakanı Olaf Scholz, Fransa ve Almanya’nın Gürcistan’daki durumdan derin kaygı duyduğunu bildirdi.

Ghebreyesus: Artık Gazze’deki siviller için ateşkes ve barışın zamanı geldi

Cenevre, 19 Mayıs (Hibya) - Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus, Gazze’deki siviller için ateşkes ve barışın zamanının geldiğini ifade etti.

Şekerbank'ın genel kurulu

Şekerbank T.A.Ş'nin genel kurulu tescil edildi.

Cameron: Sudan son derece tehlikeli bir şiddet tırmanışının eşiğinde

Londra, 19 Mayıs (Hibya) - İngiltere Dışişleri Bakanı David Cameron, Sudan’ın son derece tehlikeli bir şiddet tırmanışının eşiğinde olduğunu söyledi.

Eskişehir'de “Durgunsu Kano Gençlik Kupası Yarışları” düzenlendi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Porsuk Çayı’nda “Durgunsu Kano Gençlik Kupası Yarışları” düzenlendi.